Pousada Cheiro Do Mar
| Δωρεάν Wi-Fi Δωμάτια με δωρεάν WiFi | 24ωρες υπηρεσίες 24ωρη υποδοχή | Κατάλληλο για παιδιά Βρεφικές κούνιες |
| Κλιματισμός | Δεν επιτρέπονται κατοικίδια |
Το ξενοδοχείο Pousada Cheiro Do Mar Pôrto das Galinhas με βεράντα στον ήλιο και χώρο για ηλιοθεραπεία απέχει μόλις 5 λεπτά με τα πόδια από τις Φυσικές Πισίνες Piscinas Naturais de Porto de Galinhas. Αυτό το πανδοχείο παρέχει στους πελάτες Wi-Fi στα δωμάτια.
Porto Cult και So Arte απέχουν 10 και 15 λεπτά με τα πόδια αντίστοιχα. Το Κέντρο Ιππόκαμπου Hippocampus απέχει επίσης περίπου 1 χλμ. από αυτό το ξενοδοχείο. Aica Diving βρίσκεται επίσης σε απόσταση περίπου 20 λεπτών με τα πόδια.
Το Pousada Cheiro Do Mar προσφέρει δωμάτια με τραπεζαρία, ρυθμιζόμενος κλιματισμός, καθώς και με τηλεόραση επίπεδης οθόνης με δορυφορικά κανάλια και τηλεόραση με πολλά κανάλια. Η κουζίνα σ' αυτά τα δωμάτια περιλαμβάνει ηλεκτρικός βραστήρας, παροχές καφέ και τσαγιού, ψυγείο.
Το Barcaxeira απέχει 150 μέτρα από αυτό το κατάλυμα.
- Τοπικά αξιοθέατα
- Giroskka Bar121 χλμ.
- Maracatur159 χλμ.
- Aica Diving250 χλμ.
- Praca das Esculturas267 χλμ.
- Museu das Tartarugas128 χλμ.
- Porto Cult26 χλμ.
- Igreja Batista45 χλμ.
- Paroquia de Nossa Senhora do Desterro258 χλμ.
- Massangana Sugar Cane Mill164 χλμ.
- Porto De Galinhas Center58 χλμ.
- Αεροδρόμια
- Recife / ΔιεθΝές Αεροδρόμιο Guararapes-Gilberto Freyre54 χλμ.
Στο ξενοδοχείο
Γενικά
- Απαγορεύεται το κάπνισμα σε όλους τους χώρους
- 24ωρη υποδοχή
- Δεν επιτρέπονται κατοικίδια
- Ασφάλεια
- Πυροσβεστήρες
Γεύματα και ποτά
- Βραστήρας
- Κουζινικά είδη
Δραστηριότητες και χαλάρωση
- Ηλιόλουστη ταράτσα
- Κήπος
Υπηρεσίες
- Υπηρεσίες καθαριότητας
Στο δωμάτιο
- Δωμάτια με δωρεάν WiFi
- Κλιματισμός
- Εγκαταστάσεις για τσάι και καφέ
- Τραπέζι φαγητού
- LCD TV
- Βρεφικές κούνιες
Σημαντική ειδοποίηση
- Πληροφορίες για επιπλέον κρεβάτια
- Δεν παρέχονται επιπλέον κρεβάτια στο δωμάτιο.
Συχνές ερωτήσεις
- 🌇
Πόσο μακριά είναι το κέντρο της πόλης από τo ξενοδοχείο Pousada Cheiro Do Mar;
Θα χρειαστούν 10 λεπτά με τα πόδια από τo ξενοδοχείο Pousada Cheiro Do Mar μέχρι το κέντρο της πόλης. - ❓
Ποια αξιοθέατα δίπλα σε τo ξενοδοχείο Pousada Cheiro Do Mar αξίζει να επισκεφτούμε;
Museu das Tartarugas είναι ένα από τα κορυφαία αξιοθέατα (βαθμολογία 9.4/10), που απέχει 5 λεπτά με τα πόδια από τo ξενοδοχείο Pousada Cheiro Do Mar. - 🚗
Μπορώ να παρκάρω το αυτοκίνητό μου κοντά σε τo ξενοδοχείο Pousada Cheiro Do Mar;
Τo ξενοδοχείο Pousada Cheiro Do Mar παρέχει χώρος στάθμευσης. - 🕗
Τι ώρα πρέπει να αφήσουμε το δωμάτιο σε πανδοχείο;
Θα πρέπει να εγκαταλείψετε το δωμάτιο του πανδοχείο στις 12:00. - 💵
Πόσο κάνει ένα δωμάτιο σε πανδοχείο;
Οι τιμές στο πανδοχείο ξεκινούν από 36$. Για πιο συγκεκριμένες πληροφορίες, επικοινωνήστε με το προσωπικό του ξενοδοχείου. - ❓
Με τι τρόπους πληρωμής μπορεί κανείς να πληρώσει σε τo ξενοδοχείο Pousada Cheiro Do Mar;
Τo ξενοδοχείο Pousada Cheiro Do Mar δέχεται:- Visa
- Hipercard
- Maestro
- Πιστωτική κάρτα Elo
- 🚪
Τι δωμάτια προσφέρει τo ξενοδοχείο Pousada Cheiro Do Mar;
Σε τo ξενοδοχείο Pousada Cheiro Do Mar μπορείτε να διαλέξετε ανάμεσα σε Οικονομικό δίκλινο δωμάτιο, Διαμέρισμα στούντιο και Οικογενειακό διαμέρισμα με δύο υπνοδωμάτια.